Pirkinių sąrašas - nebūtinai turi būti nuobodus

2009.11.16 Wiktor
  • 423
33
pirkiniai,sarasas







Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5721    
Grazu. Man patinka;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
nerealiai gražu !! ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
AWSM. Man patinka. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Cystai awesome!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
osam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
kaip gražu :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
WoW !!!!!! nuostabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Kaip nesveikai gražiai nupiešta.. <3
Nuotraukos nėra
zazikas 5813    
talento darbas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Pff, nereikia talentingumo, daugiau reikia fantazijos ir viskas bus imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
jei zmogus talentingas jam ilgai mokitis nereikia tik siek tiek palavinti rankas. ir daug kas bus imanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Zmogus talentingas, kuris taip nupiese. Ilgai turejo mokytis piesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#18 niekad nebandei tušinuku piešt ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
SICK! +5 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#18 Tai, kad manau tuo.
Turbosraige 5872    
beeet viskas tikrai ne tuo tusinuku, kuris salia numestas!
Marko 5872    
Matosi profas padirbejo
varna 5878    
esu mačius jau..bet vis tiek jega xD
Vyncas 5901    
Ir viskas tik su vienu tušinuku ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
unreal! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    

Nesveikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Nice nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
Kaip gražu . OHO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5953    
Ir apsipirkineji ta pati kiekviena diena, nes pirkiniu sarasa ismest nesinori :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
normalej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5972    
WOW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Nuostabu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5994    
Nesveikai
giedriuxxx 6059    
nice cia gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
nuostabiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
uztat nematyta lietuviskuose :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
Viskas matyta uzsienieriskuose demotose :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6064    
uz piesini +5, uz demotyvatori +5, tik gaila, kad 5 bale vertinimo sistema:)) nice:)
Grįžti į viršų