#5 Nusifotografuoti. :D
Pirma, mes atidarome degtinę - Po to - ji mus..
Anonimas
5291
Anonimas
5529
jei paziuresit atidziau tai ten kavos pupele plaukioja :) vadinasi nuotraukoj sambuka o ne degtine :D
saimonux
5578
neriali foto, kaip man ja gauti?:)
Anonimas
5578
o po to ji mus veza
Anonimas
5581
poto jum atidaro ligonines duris
Anonimas
5581
Kas jum yra su ta degtine? Praeita demo irgi su degtine
sauktukas2
5581
Kelintas karta sita jau demo cia? Moderatoriai atidziau :)
|

