Pirmadienis. Rytas. - Kelionė į darbą.

2011.02.07 Anonimas
  • 174
9
Pirmadienis. Rytas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
ir tu toks pats
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
sergejus gejus;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Va va.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#5 Savižudis... :/
;D
Teenagor 5617    
#5 komentaras nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
foto = gera
demo = sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ir kazin kiek dar demotycijoje pamatysime banaliu ir neidomiu "pirmadieniniu" shudovaciju ?????????????????????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Nu ir sunkuma..
Brainshiver 5617    
Man tai gerai, kad pirmadieni visad i 4 pamoka :D
Grįžti į viršų