Pirmas įspūdis - Gali būti ŽIAURIAI apgaulingas

2010.11.16 Anonimas
  • 249
50
Pirmas įspūdis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
galvojau koki rocka varys, bet grazus vaikinas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
zinojau, gerai varo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Tikrai lb geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#45 :D
#46 tau ir visiem kitiem sakau nei jis kastratas nei ką ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
jis kastruotas ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Kad Tokyo Hotel taip dainuotu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
like dog meow'ing : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Hmm.. Žinojote, kad kastratų balsai aukšti visada, o net tik tada, kai jie dainuoja? :)
Todėl galiu garantuoti, kad čia ne kastratas :)
Tiesiog labai gerai išlavintas kontratenoras :) Retas balsas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Jo, Aivarai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Tai kaii, nebūčiau pagalvojus niekada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
dainuoja kaip merga,bet graziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Net nesitikėjau. Galvojau, kad kokį R&B varys, ar kažką panašiaus. :)Nustebino mane. Patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#15 Pataisymas aš jau seniai įdėjau, tik dbr patvirtino ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#36 va čia tai pritariu :)
Koks skirtumas kastratas homoseksualas ar dar kažkoks, čia vertino jo dainavimą, o ne sexualinę pakraipą ;)
Nyctereutes 5701    
Kai vaikas taip dainuoja, tai nėra retas reiškinys, bet čia suaugęs vyras, po visų balso mutacijų :O. Ir šiaip mielas žmogiukas, užkrečiančiai šypsosi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
o kokie mandri visi, jei jau toks balsas tai arba gejus arba moteris transseksuale, o kai kazkoks supistas Ilja dainuoja tai visi, kad giria , kad giria, niekas nieko blogo nesako, nors jis yra lygiai toks pats, tik jaunesnis variantas......
mxb 5701    
Jei nematyciau, galvociau kad merga dainuoja.
MldC 5701    
VIliuks spirsiu tau y pilva tuoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
ViliusK___Tau jau tie simsai vaidenas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
GAY
Nuotraukos nėra
ViliusK 5701    
Atrodo kaip simsas. Ir juda kaip simsas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#19 kaip gerai, kad tu tą savo pasaulėžiūrą supranti, kaip domėjimąsi tuo, kas dedasi aplink siaurą tavo supratimo ratą. Tylėtum geriau, neišmanėli :)
bbaxas 5701    
manau kad jis kazkada buvo moteris >,<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
It's like a dog Miauuing :D
gretagreat28 5701    
Grazu..
bet sjp jei vyras turi toki balsa turi, tj kazkas netaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
PAtiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
O___o
Melina 5701    
paware :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#16 jo dusk kiaule supista
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Vien uz Nessun Dorma 10 balu :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#4 zmones turi ka veikt ir be sedejimo prie youtube kiauras dienas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
ka jis pasidare savo balso stygom ? ":D
Nuotraukos nėra
Jeginis 5702    
#16 zodziu padusk suka. Bobvyri zinojai is anksciau tai jau mandras? Pagal tave tokiais niekais domejimasis jau zingsnis link pasaulio pazinojimo? Kazkaip ne taip matau visa pasauleziura supranti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Jis kaip pas mus Ilija. GRazus balsa (mm) :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Kastratas 100% :D
kiki17 5702    
#11 skirkit jus blt lytis...ir ne as ne dievasm, bet aciu us pastebejima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
tik išgirdau pirmuosius garsus iš jo lūpų, ir aš buvau tokioje būsenoje: O_________O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
gay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
blm maladiec bicas ar pana ar bicas su panos balsu.. krc vistiek mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
#4 Jautiesi kietas kad kazkas ji mato pirma karta o tu apie tai "seniai" zinojai? Wow. TU DIEVAS
Nuotraukos nėra
neobuxd 5702    
asd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Kastratas.
Nuotraukos nėra
neobuxd 5702    
xvc
Nuotraukos nėra
neobuxd 5702    
asdf
povilasq 5702    
kpš? ausinės manoo parėjo? ar jis tokiu balsu dainavo??? O.o
kiki17 5702    
tipo niekas sito nebuve mate, pasidomekit bent kartais kas pasauly dedas.....
weeeee 5702    
gal jis kiausus suspaudes laike ar da kazkas tokiom natom varyt... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Holy Shit On A Sandwich With [Beep] On Top. ĮSPŪDINGAI
Qul 5702    
Tikrai nesitikėjau. NEREALIAI, SUPER! KOKS GRAŽUS BALSAS. :)
Grįžti į viršų