Pirmasis įspūdis - Neretai nuvilia

2011.04.15 zilwis777
  • 590
13
pirmasis, ispudis







Grimuok 5543    
Taikliai :)
J4L 5545    
būna..
Labuka 5546    
ir vėl su paveiksliuku gelbėjasi. epicc
Teenagor 5548    
o taip. :)++++
Monakiux 5548    
+ ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#7 nu taip
edgarito 5548    
tipo didelis kusys - mazas pimpis, mazas kusys- didelis pimpis ?
noob.saibot 5548    
#5 rimtai?
Reinass 5548    
Dazniausia taip ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Kad kiti zmones tai supranta tai cia faktas, bet kad pasimokytu is to, tai ne, kam reikia gerai ir taip...
zvp 5548    
;}} ++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#1 Tas pats bbs tik kitoje saujoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
labiau tiktu- pirmas ispudis buna klaidingas
Grįžti į viršų