Pirmasis įspūdis - Neretai nuvilia

2011.04.15 zilwis777
  • 590
13
pirmasis, ispudis







Grimuok 5544    
Taikliai :)
J4L 5546    
būna..
Labuka 5547    
ir vėl su paveiksliuku gelbėjasi. epicc
Teenagor 5549    
o taip. :)++++
Monakiux 5549    
+ ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#7 nu taip
edgarito 5549    
tipo didelis kusys - mazas pimpis, mazas kusys- didelis pimpis ?
noob.saibot 5549    
#5 rimtai?
Reinass 5549    
Dazniausia taip ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Kad kiti zmones tai supranta tai cia faktas, bet kad pasimokytu is to, tai ne, kam reikia gerai ir taip...
zvp 5549    
;}} ++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#1 Tas pats bbs tik kitoje saujoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
labiau tiktu- pirmas ispudis buna klaidingas
Grįžti į viršų