Pirmasis įspūdis - Neretai nuvilia

2011.04.15 zilwis777
  • 590
13
pirmasis, ispudis







Grimuok 5546    
Taikliai :)
J4L 5548    
būna..
Labuka 5549    
ir vėl su paveiksliuku gelbėjasi. epicc
Teenagor 5551    
o taip. :)++++
Monakiux 5551    
+ ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#7 nu taip
edgarito 5551    
tipo didelis kusys - mazas pimpis, mazas kusys- didelis pimpis ?
noob.saibot 5551    
#5 rimtai?
Reinass 5551    
Dazniausia taip ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Kad kiti zmones tai supranta tai cia faktas, bet kad pasimokytu is to, tai ne, kam reikia gerai ir taip...
zvp 5551    
;}} ++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#1 Tas pats bbs tik kitoje saujoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
labiau tiktu- pirmas ispudis buna klaidingas
Grįžti į viršų