водка без пива - деньги на ветер.
Po auksinės degtinės, - ateina ir auksinis rytas.
Anonimas
4976
Anonimas
5312
Tikrai ne pati slyksciausia, is pigesniu tai viena is geriausiu sita. :) Apie Finlandias nesneku nes jos gerokai brangesnes, bet sita tikrai geriau uz visokius ozonus sobieskius maskovskajas ir kitus sudus.
Anonimas
5313
Spameri ,išsiblaivyk ,nes pievas šneki!
Spameris
5313
Ruskiai tegu ir geria degtinę, tikri lietuviai pripažįsta tik alų.
relection
5313
tikrai ne pati, sobieski slykstesne
Anonimas
5313
pati slyksciausia vodke...
|

