водка без пива - деньги на ветер.
Po auksinės degtinės, - ateina ir auksinis rytas.
Anonimas
4975
Anonimas
5312
Tikrai ne pati slyksciausia, is pigesniu tai viena is geriausiu sita. :) Apie Finlandias nesneku nes jos gerokai brangesnes, bet sita tikrai geriau uz visokius ozonus sobieskius maskovskajas ir kitus sudus.
Anonimas
5312
Spameri ,išsiblaivyk ,nes pievas šneki!
Spameris
5312
Ruskiai tegu ir geria degtinę, tikri lietuviai pripažįsta tik alų.
relection
5312
tikrai ne pati, sobieski slykstesne
Anonimas
5312
pati slyksciausia vodke...
|

