pochui, viskas bus gerai. - o jeigu nebus - pochui.

2010.12.30 ipuke
  • 573
31
pochui,vistiek,mirsim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Nesuprantu, kaip zmones be pochui zodzio anksciau gyveno ;o? Jis nusako tiek daug taip parastai;) ir padeda atsipalaiduot ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
čia gerulis :D
Spameris 5649    
#26 O jiems pohui kad nesiseka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
krc visi automobiliai blizga, naujuteliai =/
Nuotraukos nėra
ciurka 5651    
#26 klysti, dar ir kaip sekas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
tiems kuriems viskas pohui, gyvenime lbai labai nesiseka.. ir jie patys negali suprasti kodėl:)
Nena 5651    
Pohui tik lohui:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Gal ne i tema, bet kai ft pagauta: Pirmoj opagr autostrados juostoje vazuioja Toyota supra, 06 Charger ir kas ten dar, bl, pontiacas, lexusas, nzn, bet tai Kaai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
pochui būna tik tuomet kai būna daug problemų ir kas nx siunti, bet tas problemas vistiek anksčiau ar vėliau reiks išspręst. Tada jau ką kitą sakysiu :) kai visa tai savuo37 kitą linkme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#22 priama v ocko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
ir pochui, kad deomtyvacijoje prikimšta šlamšto.
Aime96 5653    
neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
gerrrrraaaaaaaaaaaaasssssssssssssssss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Viskas yra pocxhuj ir nechuj cia maijvytis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
tikėtina, kad pradėsit stumt ant rusų, tačiau tie kurie suprasit žodžius, tikiu, kad įvertins : www.youtube.com/watch?v=3xJUvDXU9cE antras posmas žoskai į temą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Žymės :D
Nuotraukos nėra
Sharkus 5655    
Teisingai, nes jeigu liksi gyvas tai zjbs, o jei ne tai jau px.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
tai ne ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Poxuistai is prigimties :))
Rocknroll 5655    
Krutas poziuris. LIUX !!!
Rocknroll 5655    
KRUTAS POZIURIS LIUX !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
man pochui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
dejau pohui
Torys 5655    
o man pohui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#5 Blexa randa kur reklamas det :D
weeeee 5655    
vat teisingai pofyk tai pofyk nafyk... :D
kiki17 5655    
o man irgi pochui
Nuotraukos nėra
Justeljs 5655    
pohui tik gaidziams ;D
Vai2kas 5655    
viskas bus jam gerai.:)
Grįžti į viršų