#19 o mamytes is kieno kisenes moka? nejaugi is savo uzdirbtu pinigu?
Pokalbių planas "Šeima" - Bendraukite kaip tikra šeima - kalbėkite visi, o sumokės tėtis.
annonim
5747
Anonimas
5759
Zajbys. Nekursiu šeimos.
Anonimas
5783
:D
Anonimas
5799
#19 nevisi
Ajajai
5799
Paveikslelis nevykes.
Anonimas
5803
:D
Anonimas
5817
kad tie teciai siais laikais nevyriski :/
Anonimas
5836
;D
Anonimas
5836
;D
Anonimas
5839
:D
Anonimas
5842
Dazniausiai mamytes sumoka...
Anonimas
5843
Vat butent:D
Anonimas
5854
:D
Anonimas
5854
Šitas geras.;D
Anonimas
5856
rooofl rimtai. :D
Anonimas
5860
:D
Anonimas
5868
#7 pritariu ;D (y)
Anonimas
5868
nemetyk komentu ne i tema ;) failini
Anonimas
5869
#3 Uzpisot jau, prie ko cia tas dievas?
Anonimas
5884
Amen
Anonimas
5911
Sumokės tėtis, nieko baisaus :D
Anonimas
5917
ROFL!!!:D
LookAtMe
5919
O dieve :D
Anonimas
5920
pas mus lygiai taip pat :D
Anonimas
5920
tikra teisybe :D +5
|

