#30 O tu priekyje tų lamų :D durnelis :D
Pone, ar bent įsivaizduojate, - kokiu greičiu leidotės?
Anonimas
5084
Anonimas
5128
Leidaus letai, bet jei toks tikroveje sustabdytu...
Anonimas
5181
O dabar kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylam į viršų :}.
Anonimas
5225
#38 ten net ne pepsis :D
Tikruolis
5469
Kodėl ant jo peties pepsio etiketė?
Fanatikeee
5469
galvojau kompą užlagino :D
Anonimas
5603
majamai vaisas
Anonimas
5603
Noobs \/
Anonimas
5617
Kai pershikau pamachius ta dieda : DDD
Anonimas
5618
kazkoks gaidys ... lame dude
Anonimas
5619
#31 Visi žemiau parašę lamos :) sveikinu
Anonimas
5619
#30 ;D
Anonimas
5619
Visi žemiau parašę lamos :) sveikinu
Anonimas
5620
:D gerai sugalvota :))
Anonimas
5620
#27 prabilo loxas atrasinejantis i kitu komentarus
Anonimas
5620
#26 Prabilo turintis ka pasakyti
Anonimas
5620
#25 prabilo nebeturintis ką pasakyti
Anonimas
5620
#24 vergo ismata prakalbo
Anonimas
5620
#23 Vergo vergas issiziojo!
Anonimas
5620
#19 vergas prabilo
Anonimas
5620
#3 buna gi debilu ;d
Daiwutia12345
5620
Bleat kj sukau ta ratuka,ir tas mentas islindo tj tjp isigandau :D
Anonimas
5620
#15 Baudziaunikas prabylo
Anonimas
5620
as turiu pazistamu siaip.
Anonimas
5621
trys pasukimai per sekunde
Anonimas
5621
gal susitarsim ?
fabulous
5621
#14 varguolis o ne valstietis :d
povilasq
5621
xD, koks dar ponas, as valstietis ;D
Anonimas
5621
#11 O iš viso yra toks žodis kokį Tu pasakei?
Anonimas
5621
Tu gal skaityti išmok? :D
Anonimas
5621
O neturetu buti laidojatės? ar as ne taip supratau?
Anonimas
5621
nu rasykit bauda ir viskas. neturiu laiko, reik kita demotyvacija ziuret.
gretagreat28
5621
Gers :D
misse
5621
patiko ;D
Anonimas
5621
tai buvo greitis...... tolygus mano noirui sužinoti: o kas bus toliau.....
Anonimas
5621
gal mes ne ponai bet patiko. ;D ir mentas toks visai nieko
Anonimas
5621
Ponų čia nerasta.
varguolis
5621
pz :D
foreveralone
5621
kame kampas?
Anonimas
5621
nice, patiko :D
Anonimas
5621
^^
|

