Pradedi suprasti, kad viskas ištikrųjų blogai... - ... kai verkia tas žmogus, kuris visada ir visus ramindavo.

2010.09.13 GabriushO
  • 822
37
Pradedi suprasti, kad viskas ištikrųjų blogai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Toks zmogus neturi teises verkti!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#39 uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#30 Tavo motina irgi ne zmogus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#37 prajuokinai:D Ar toj anglijoj taip blogai ir yra kaip kad visi sako?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
ir tas zmogus yra ANGLIJOS LIETUVIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Songokas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
daznai taip buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
truth, truth
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
o gal tiesiog daug ka mates?v
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Jau geriau pasaulio nebutu. Nes jus tik darote rupescius vaikinams ;)) Kaip moteris taip nezmogus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#28 Ania? be mūsų nebūtų pasaulio blet.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#22 Ka ir kiekviena nakti DROCINTUME.
kamilute 5765    
Geri zodziai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
anglu lietuviu posakis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
o tikr tas geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#14 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
*darytumėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Stumkit stumkit.;D Ką jūs be merginų darytumės man įdomu ;Dp
Nuotraukos nėra
GabriushO 5766    
Ką reiškia "eiline paaugle"? Nesu įskaudinta. O manau kad negražiai pasakyti, kaip šiuo atveju Tu, Jegini, tai sugebėtų "eilinis berniūkštis".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 jo ;'[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#19 O galvoji, kad tarp suaugusių tokių dalykų nebūna?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Bet jus isidemekit, dazniausiai tokio pobudzio demotyvaciju autoriaus nikas buna moteriskosios gimines. Man jau vien tai kvepia eiline paaugle, iskaudinta vaikino ar panasios situacijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
blm sita tai tikrai ger
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Šita sugriebė už širdies:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
so true !
Apsiverkit 5766    
DABAR VISI RAMIAI, JUS ESAT SAUGUS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Aš praradau brolį seniau (šiemet vasaros vidury - nelaimė, bet dar jaunas buvo...), todėl tiksliai žinau, kad blogiau beveik nebūna ir nepasiguosi niekaip, tik tada atgavau sveiką protą, nes iki tol buvau kai zombis, nesuvokiau realybės, tik po to supratau, kaip stipriai man jo trūksta, o tokie , kurie išdrįsta prasižiot , kad nesąmonę pasakytų - žiauriai užknisa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
neikirtau
Pykciurna 5766    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nuotrauka gera
Nuotraukos nėra
raganiuke1986 5766    
būna keistuolių visokių...
Nuotraukos nėra
GabriushO 5766    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#3 nu ir kas.?
Nuotraukos nėra
GabriushO 5766    
prieš kelias dienas mirė man artimas žmogus, ir buvo žiauri nuotaika. Kai papasakojau pažįstamai, tai jis pasakė "nu ir kas?" tai tikrai skaudu. Bet kiekvienas žmogus yra skirtingas. vienas šalto kraujo, kitas karšto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
jo, nes pvz, kai miršta labai artimas žmogus, ir kai koks ar kokia daunė sako, kad viskas bus gerai, tai eina nx
kristtule 5766    
rimtai cia...
Grįžti į viršų