Nesipaaaaarinkit jus BMW pacaniokai viskas bus gerai. As suprantu kad yra ir normaliu vairuotoju BMW bet TIKRAI ne visi
Pradėjau tikėti pasaulio pabaiga, - kai BMW automobiliai pradėjo praleidinėti žmones per perėją.
PonasVladas
5160
Kapsukas
5160
tie kas varo ant bmw, reiskia nera vairave bmw
Algimantas Korsakas
5161
daug geriau skambetu, ,,pradejau tiketi pasaulio pabaiga, kai pamaciau jog prancuzu gamintos masinos vaziuoja be gedimu''...
Anonimas
5161
turint omeny, kad jam dega raudona, tai ir taip per toli užvažiavo, tad nieko čia įspūdingo
Anonimas
5161
bmw gaidys ir tu gaidys vsio no bazar
Anonimas
5161
Tikrai keista :O
Anonimas
5161
Statistika ir stereotipai iš niekur neatsiranda. Šiai dienai BMW markės automobiliai yra dažniausiai patenkantys į avarijas. Taip, kad nereikia kalbėti nesąmonių, kad kitų markių automobiliai vairuoja daug "nežmoniškiau" negu BMW. Avarijos nekyla dėl tvarkingo ir pavyzdingo vairavimo. Čia turbūt tiktų tas posakis - būdami įsikibę į vieną "daiktą", nenorime girdėti prieštaringų faktų, kurie dažniausiai būna teisingi.
Anonimas
5162
Šiaip čia BMW ne prie perėjos, o jau ant perėjos stovi. Tai nevykėliai #2 ir #3 prieš komentuodami #1 komentarą įdėkit šiek tiek logikos į savo mąstysenas, gal suprasit apie ką kalba eina.
Anonimas
5162
oba kai bmw pacukai susinervino :D
Anonimas
5162
tas tadas tai toks kausas kad net graudu:D
Anonimas
5162
sudo kruva ne demo..
Anonimas
5162
bet lopai tai stopdv jau buvo lygiai tokia pat demo
Anonimas
5162
taip cia pereja ziopliau ;) nemaciau nei vieno BMW, kuris nepraleistu pesciojo... debiliska demo...
Anonimas
5162
#1 O tai cia ne pereja ane?
Anonimas
5162
Nevykeli ce pereja ir yra :)
Anonimas
5162
Tai ir foto galejai idet kur prie perejos praleidzia.
|

