Praėjo tik dvi savaitės, - o jau atsibodo mokytis.

2011.09.18 Anonimas
  • 161
8
neikit, vaikai, neikit, i, mokykla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Hraaaah. ! O kiek dar savaiciu priesaky..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
cia demotyvacija?:D ir ka demotyvuoja
anonimas 5392    
na galima pamiegoti per pamokas kol prirasys neigiamu tai gal atsiras motyvacijos mokytis
Spameris 5392    
Po pirmos metų pamokos 15 minučių jau norėjau šveisti viską į sieną ir eiti lauk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
Tas vakas tai zvairas kazkoks
Nuotraukos nėra
tomas1996 5392    
man nuo pat pradziu atsibode buvo. net vasaros gale kaip prasti orai buvo laukiau kitos vasaros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
SHEMALE
Taute 5392    
tai ką dabar daryt?
Grįžti į viršų