Hraaaah. ! O kiek dar savaiciu priesaky..
Praėjo tik dvi savaitės, - o jau atsibodo mokytis.
Anonimas
5391
Anonimas
5392
cia demotyvacija?:D ir ka demotyvuoja
anonimas
5392
na galima pamiegoti per pamokas kol prirasys neigiamu tai gal atsiras motyvacijos mokytis
Spameris
5392
Po pirmos metų pamokos 15 minučių jau norėjau šveisti viską į sieną ir eiti lauk.
Anonimas
5392
Tas vakas tai zvairas kazkoks
tomas1996
5392
man nuo pat pradziu atsibode buvo. net vasaros gale kaip prasti orai buvo laukiau kitos vasaros
Anonimas
5392
SHEMALE
Taute
5392
tai ką dabar daryt?
|

