Hraaaah. ! O kiek dar savaiciu priesaky..
Praėjo tik dvi savaitės, - o jau atsibodo mokytis.
Anonimas
5395
Anonimas
5396
cia demotyvacija?:D ir ka demotyvuoja
anonimas
5396
na galima pamiegoti per pamokas kol prirasys neigiamu tai gal atsiras motyvacijos mokytis
Spameris
5396
Po pirmos metų pamokos 15 minučių jau norėjau šveisti viską į sieną ir eiti lauk.
Anonimas
5396
Tas vakas tai zvairas kazkoks
tomas1996
5396
man nuo pat pradziu atsibode buvo. net vasaros gale kaip prasti orai buvo laukiau kitos vasaros
Anonimas
5396
SHEMALE
Taute
5396
tai ką dabar daryt?
|

