pas mane truputį kitaip, mama(1) , Tėtis ( 1) Brolis (48) :D
PRALEISTI SKAMBUČIAI - - tėtis (1) , brolis (1) , mama (48)
Anonimas
5119
Anonimas
5675
gal pats truputį gramatikos pasimokink? dvidešimt vieneri metai. #25
Anonimas
5676
kiekvieną savaitgalį taip. jau pripratęs kažkaip. :D
Anonimas
5676
....
Anonimas
5677
#20 true, true.
Anonimas
5677
demotyvacija?
Anonimas
5677
Jeigu mamuciukai,tai patys skambintu.Ar jums kai motinos skambina, pakeliat ir nx pasiunciat, kas dbr nieko naujo.:)
Anonimas
5677
Man taip nebuna ;D
Anonimas
5678
lightkira kaip as tave suprantu.... bet poto baisu pasirodyt akyse jai... :D
Anonimas
5678
būna būna taip kartais... :D ka jau čia slėpti? :D
lightkira
5678
tj jo tiek buna kai atsibundi is sestadieni ryte
Anonimas
5678
#24 rašyk lietuviškai - 21 metai, o ne metas :D bet demo kieta, gryna teisybė :D
Anonimas
5678
#7 21 metas o ka ?
Anonimas
5678
Taigi mamos taip rūpinasi vaikais, o jiems, tik kad pasišaipyt iš visko...
Anonimas
5678
#20 pritariu :)
Anonimas
5678
:D pasilgsta :)
Anonimas
5678
Nesvarbu kiek jums metų, jei mama nori pasikalbėt, ji paskambins. jei nekelsit, ji galvos, kad kažkas atsitiko. Čia ne tai, kad pasitiki ar bla bla bla. Čia rūpestingumas ir mamų meilė. Supraskit blyn.
Anonimas
5678
Ir dar seses zinute: tai nuo tevu bus pz :D
Anonimas
5679
Mano mamukas taip nedaro . :)
Anonimas
5679
o pas mane 48 mama ir 148 - draugė :D
Anonimas
5679
pas mane buna tik 48 mama ;D
Aras46
5679
Ir paliubomu, kad ta skaiciu "48" hiperbolizavo :P
Aras46
5679
#13 Gal ir pavadinkim "Vaikais"? :D
garbane
5679
#12 tai kaip pavadinti tokius vaikus, kuriems mama skambina tiek kartų?
Aras46
5679
Esme cia ne tokia #11 esme, kad jei kas skambina ir neprisiskambina tuo ir ir baigiasi, arba skambina po kurio laiko. o jau motina skambina kol nepakeli..
Ppauliuss
5679
Mamyciukai esat tai ir skambina? :O
Anonimas
5679
man nei mama, nei tėtis, nei brolis neskambina, nes pasitiki manimi. :) nebent kai vieną nakčiai palieka. :D
Anonimas
5679
Man mama vis dar skambina po 10 kartų per dieną :D nors antri metai jau su tėvais negyvenu
Nellita
5679
Mama tiek neskambina man.. Nebent kokius trisdešimt kartų. :D
black11
5679
#4 ;D prajuokinai... ;D man kaskaip pasidore idomu kiek tau paciam.? ; D
Anonimas
5679
Dar suny ir mociute pamirsai parasyt
Anonimas
5679
nebutinai
Anonimas
5679
ka jus nepilnameciai tokia ir turi buti kontrole .. nuo 13 metu jau ant koto lipat prigere kokio tai truco .. kaip cia nekontroluosi joptvaimat ..
Artur888
5679
senai pamirsti laikai :)
Anonimas
5679
tai susidagink
Anonimas
5679
manes tai visai nedemotyvuoja ...
|

