Ateitije lukia mirtis :D tai va tikrai blogiau :D
Pralinksmėk - blogiausia dar ateityje.
Anonimas
5567
Anonimas
5680
#13 Pritariu : )
Anonimas
5682
na aš tai rušiuos super ateitį turėt :D kiek daug čia pesimistų :D
n3xt
5683
va čia tikra DEmotyvacija!
Anonimas
5683
#12 Blt sukcius :D
LabaiKietas
5683
#1 gera ironija
Anonimas
5683
sudas kazkoks. is kur gali zinot kas bus ateity??! ei zmones linksmiau!
aandrius
5683
Joa... Pažystamas jausmas...
Anonimas
5683
Eikit jus n* su tokiom demo.
Anonimas
5683
:D
Anonimas
5683
#2 :D
povilasq
5683
(facepalm)
gretagreat28
5683
nu, lbj linksma :D
Anonimas
5683
...Pasakė pesimistas
Anonimas
5684
+5 gera demo
|

