Ateitije lukia mirtis :D tai va tikrai blogiau :D
Pralinksmėk - blogiausia dar ateityje.
Anonimas
5566
Anonimas
5679
#13 Pritariu : )
Anonimas
5681
na aš tai rušiuos super ateitį turėt :D kiek daug čia pesimistų :D
n3xt
5681
va čia tikra DEmotyvacija!
Anonimas
5681
#12 Blt sukcius :D
LabaiKietas
5681
#1 gera ironija
Anonimas
5682
sudas kazkoks. is kur gali zinot kas bus ateity??! ei zmones linksmiau!
aandrius
5682
Joa... Pažystamas jausmas...
Anonimas
5682
Eikit jus n* su tokiom demo.
Anonimas
5682
:D
Anonimas
5682
#2 :D
povilasq
5682
(facepalm)
gretagreat28
5682
nu, lbj linksma :D
Anonimas
5682
...Pasakė pesimistas
Anonimas
5682
+5 gera demo
|

