Na, aš tai perku bele kad pirkti ir nesvarbu ar akcija ar ne.
Prekė - kuri perkama tik akcijos metu
Anonimas
4909
Anonimas
5327
pff jai pirkti cipsus tik pringles ir nesvarbu ar su akcija ar be ^^
Anonimas
5327
EIK TU NX
Anonimas
5329
www.youtube.com/watch?v=jXXvoC72SC4&feature=channel_video_title
intro
5330
#5 Airijoj irgi :D
Anonimas
5330
Yep :) Anglijoj tai tokia akcija kad perki kiekviena diena :D
Anonimas
5330
Nop
Spartasaurus
5330
dabar jau neperku cipsu
Anonimas
5330
Ot ir ne! :PP
Anonimas
5330
#0 isminciu mokykla baigus
|

