Na, aš tai perku bele kad pirkti ir nesvarbu ar akcija ar ne.
Prekė - kuri perkama tik akcijos metu
Anonimas
4907
Anonimas
5326
pff jai pirkti cipsus tik pringles ir nesvarbu ar su akcija ar be ^^
Anonimas
5326
EIK TU NX
Anonimas
5328
www.youtube.com/watch?v=jXXvoC72SC4&feature=channel_video_title
intro
5329
#5 Airijoj irgi :D
Anonimas
5329
Yep :) Anglijoj tai tokia akcija kad perki kiekviena diena :D
Anonimas
5329
Nop
Spartasaurus
5329
dabar jau neperku cipsu
Anonimas
5329
Ot ir ne! :PP
Anonimas
5329
#0 isminciu mokykla baigus
|

