Prieš gėrio jėgas

3, pasaulinis, karas







ZIBUTIS 5555    
Man atrodo, kad si karta gerio jegoms batai :D
Spunkyz 5557    
#13 jaučiuosi pagerbta, kad iš visų nusijuokusiųjų iš šios demo išsirinkai mane ;D tik, kodėl?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
:D LIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Bjaurybės.
CRONUS 5557    
Čia jei kas nepastebėjo, tai atsakas į www.demotyvacija.lt/tamsos-armija-1380945.html :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kai prajuokino :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5559    
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5559    
Gėrio jėgos turi laisvę, bet atrodo, lyg bijotų. Blogio armija nieko nebijo, tik gaila, jie įkalinti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
pz tika i cha idejo jau cia yra... -.-
Kira 5559    
Catnarokas prasideda!!! D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#4 To kovotum prieš blogiečius, tai kažin, ar išsišieptum.
Teenagor 5559    
chi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
nika 5559    
nice :D bet as uz sunis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#2 thank you, captain obvious.
blizgancioji 5559    
longcat vs tacgnol. epic battle since birth.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kad man tas vidurinis is baltuju atrodo daug piktesnis negu bet kuris is juoduju://
Ex02r 5559    
aww kokie mieliaukai :*~~~

Laukiam tokiu debiliškų daunų komentarų.
Spunkyz 5559    
3 pasaulinis karas xD
#2 pats pasivadinsi ar nori sužinot kas toks esi?
sima48 5559    
kat tos "gerio jegos" keistai ziuri ... as ju pasisaugociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
jeigu kas nesupratot, tai juodi katinai yra blogieciai, o balti - gerieciai.
Nesa 5559    
Like ;D
Grįžti į viršų