Prieš gėrio jėgas

3, pasaulinis, karas







ZIBUTIS 5552    
Man atrodo, kad si karta gerio jegoms batai :D
Spunkyz 5554    
#13 jaučiuosi pagerbta, kad iš visų nusijuokusiųjų iš šios demo išsirinkai mane ;D tik, kodėl?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
:D LIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Bjaurybės.
CRONUS 5555    
Čia jei kas nepastebėjo, tai atsakas į www.demotyvacija.lt/tamsos-armija-1380945.html :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
kai prajuokino :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5556    
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5556    
Gėrio jėgos turi laisvę, bet atrodo, lyg bijotų. Blogio armija nieko nebijo, tik gaila, jie įkalinti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
pz tika i cha idejo jau cia yra... -.-
Kira 5557    
Catnarokas prasideda!!! D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#4 To kovotum prieš blogiečius, tai kažin, ar išsišieptum.
Teenagor 5557    
chi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
nika 5557    
nice :D bet as uz sunis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#2 thank you, captain obvious.
blizgancioji 5557    
longcat vs tacgnol. epic battle since birth.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
kad man tas vidurinis is baltuju atrodo daug piktesnis negu bet kuris is juoduju://
Ex02r 5557    
aww kokie mieliaukai :*~~~

Laukiam tokiu debiliškų daunų komentarų.
Spunkyz 5557    
3 pasaulinis karas xD
#2 pats pasivadinsi ar nori sužinot kas toks esi?
sima48 5557    
kat tos "gerio jegos" keistai ziuri ... as ju pasisaugociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
jeigu kas nesupratot, tai juodi katinai yra blogieciai, o balti - gerieciai.
Nesa 5557    
Like ;D
Grįžti į viršų