Prieš gėrio jėgas

3, pasaulinis, karas







ZIBUTIS 5557    
Man atrodo, kad si karta gerio jegoms batai :D
Spunkyz 5559    
#13 jaučiuosi pagerbta, kad iš visų nusijuokusiųjų iš šios demo išsirinkai mane ;D tik, kodėl?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
:D LIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Bjaurybės.
CRONUS 5559    
Čia jei kas nepastebėjo, tai atsakas į www.demotyvacija.lt/tamsos-armija-1380945.html :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
kai prajuokino :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5561    
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5561    
Gėrio jėgos turi laisvę, bet atrodo, lyg bijotų. Blogio armija nieko nebijo, tik gaila, jie įkalinti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
pz tika i cha idejo jau cia yra... -.-
Kira 5561    
Catnarokas prasideda!!! D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#4 To kovotum prieš blogiečius, tai kažin, ar išsišieptum.
Teenagor 5561    
chi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
nika 5561    
nice :D bet as uz sunis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#2 thank you, captain obvious.
blizgancioji 5561    
longcat vs tacgnol. epic battle since birth.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
kad man tas vidurinis is baltuju atrodo daug piktesnis negu bet kuris is juoduju://
Ex02r 5561    
aww kokie mieliaukai :*~~~

Laukiam tokiu debiliškų daunų komentarų.
Spunkyz 5561    
3 pasaulinis karas xD
#2 pats pasivadinsi ar nori sužinot kas toks esi?
sima48 5561    
kat tos "gerio jegos" keistai ziuri ... as ju pasisaugociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
jeigu kas nesupratot, tai juodi katinai yra blogieciai, o balti - gerieciai.
Nesa 5561    
Like ;D
Grįžti į viršų