Prieš gėrio jėgas

3, pasaulinis, karas







ZIBUTIS 5553    
Man atrodo, kad si karta gerio jegoms batai :D
Spunkyz 5555    
#13 jaučiuosi pagerbta, kad iš visų nusijuokusiųjų iš šios demo išsirinkai mane ;D tik, kodėl?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
:D LIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Bjaurybės.
CRONUS 5556    
Čia jei kas nepastebėjo, tai atsakas į www.demotyvacija.lt/tamsos-armija-1380945.html :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
kai prajuokino :D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5557    
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5557    
Gėrio jėgos turi laisvę, bet atrodo, lyg bijotų. Blogio armija nieko nebijo, tik gaila, jie įkalinti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
pz tika i cha idejo jau cia yra... -.-
Kira 5558    
Catnarokas prasideda!!! D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#4 To kovotum prieš blogiečius, tai kažin, ar išsišieptum.
Teenagor 5558    
chi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#8 you are very welcome, lieutenant sarcasm.
nika 5558    
nice :D bet as uz sunis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#2 thank you, captain obvious.
blizgancioji 5558    
longcat vs tacgnol. epic battle since birth.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
kad man tas vidurinis is baltuju atrodo daug piktesnis negu bet kuris is juoduju://
Ex02r 5558    
aww kokie mieliaukai :*~~~

Laukiam tokiu debiliškų daunų komentarų.
Spunkyz 5558    
3 pasaulinis karas xD
#2 pats pasivadinsi ar nori sužinot kas toks esi?
sima48 5558    
kat tos "gerio jegos" keistai ziuri ... as ju pasisaugociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
jeigu kas nesupratot, tai juodi katinai yra blogieciai, o balti - gerieciai.
Nesa 5558    
Like ;D
Grįžti į viršų