GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4784
Anonimas
5589
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5593
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5598
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5814
sutinku : )
Anonimas
5835
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5838
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5839
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5843
Grazute.
Camperis
5851
#20 pritariu :)
Anonimas
5854
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5866
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5920
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5926
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5932
grazi ir po :PP
Anonimas
5945
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5951
fotoshopas ;]
Anonimas
5953
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5964
xD
Anonimas
5969
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5976
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5983
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5984
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5987
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5987
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5988
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5988
turi beda
giedriuxxx
5988
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5988
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5989
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5989
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

