Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..

2010.02.01 remyga
  • 149
31
Prieš ir po..







Nuotraukos nėra
Anonimas 4784    
GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
sutinku : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
O man tai gražu tas po :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
sypsena isbleso.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Grazute.
Camperis 5851    
#20 pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang 5866    
Man ir poto dar grazesne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
o man po dar gražesnė.. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
#12 Gerai pasakyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
grazi ir po :PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas 5951    
fotoshopas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5953    
sexuali mamite=DDD
R083R7A 5964    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23 5987    
nx net gaila daros tu panu.. :))
Nuotraukos nėra
Rated 5988    
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
turi beda
giedriuxxx 5988    
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody 5988    
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey 5989    
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
Grįžti į viršų