GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4780
Anonimas
5585
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5589
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5594
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5810
sutinku : )
Anonimas
5831
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5834
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5835
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5839
Grazute.
Camperis
5847
#20 pritariu :)
Anonimas
5850
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5862
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5916
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5922
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5928
grazi ir po :PP
Anonimas
5941
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5947
fotoshopas ;]
Anonimas
5949
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5960
xD
Anonimas
5965
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5972
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5979
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5980
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5983
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5984
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5984
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5984
turi beda
giedriuxxx
5984
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5984
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5985
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5985
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

