Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..

2010.02.01 remyga
  • 149
31
Prieš ir po..







Nuotraukos nėra
Anonimas 4782    
GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
sutinku : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
O man tai gražu tas po :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
sypsena isbleso.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Grazute.
Camperis 5849    
#20 pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang 5864    
Man ir poto dar grazesne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
o man po dar gražesnė.. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
#12 Gerai pasakyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
grazi ir po :PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas 5949    
fotoshopas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5951    
sexuali mamite=DDD
R083R7A 5962    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23 5986    
nx net gaila daros tu panu.. :))
Nuotraukos nėra
Rated 5986    
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
turi beda
giedriuxxx 5986    
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody 5986    
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey 5987    
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
Grįžti į viršų