tas tai jau taip
Prieš moterį - laimėti neįdomu, o pralaimėti gėda.
Anonimas
5560
Anonimas
5726
#4 tu neteisus :p
Nyctereutes
5726
#5 , nekovoti ;)
Anonimas
5727
tai ka daryt :D???
happy4ever
5728
vyras jau laimi tada kada ji atsiduoda jam
Anonimas
5728
moteris pries vyra, moteriai niekada nebus geda.....
Nyctereutes
5728
Gal koks medikas paaiškintų paveiksliuką? Win some... what?
fre4k
5728
taikliai... :D
|

