Priežastis - Kodėl "Anonymous" nenulaužė facebook'o.

2011.11.13 thehighriser
  • 213
8
bus, balius, bus, baliukas, dziaugsis, mano, pimpaliukas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4806    
We didint even trie to hack facebook it would give no use for us.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
#2 Don't talk shit. Jie norėjo nulaužti Facebook, nes Facebook pardavinėjo asmeninę informaciją vyriausybinėms organizacijoms. Bet galiausiai tą ketinimą jie paneigė.. Tikriausiai dėl to, kad pas juos nėra hierarchijos ir bet kuris grupuotės narys galėjo skelbti nulaužianti Facebook visos grupuotės vardu.. Arba, kaip teigiama demotivacijoje xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
jau tie veidukai :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
nesamone ir tiek
Nuotraukos nėra
tomas1996 5338    
galetu one.lt nulauzt :D
bambukinis 5338    
Jie net nenorėjo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
tai kad anonymous net neplanavo nulaužt facebook'o..retardai.
Spameris 5339    
Nejuokinga.
Grįžti į viršų