graudu :[
Priklausomybė nuo interneto - kai nėra ką veikti, o pasitraukti vis tiek nesinori...
Anonimas
5617
Anonimas
5623
Man dbr taip :D
Anonimas
5650
ya.. i have it.. ;/
Anonimas
5651
būn. aj jau ejnu ner ka veit. o parase kažkas. nu da biski ft ikelsiu ir t.t xD
Vai2kas
5651
taip tikrai buna.;D
Anonimas
5652
7# so
Anonimas
5652
netiesa bent jau as tai tikrai ne :) megstu prie pc pasedet ir knygas skaitau..ir seip piesiu..tad turiu ka veikt, as nepriklausoma..tad...
Rocknroll
5652
nu tai eikit issisluoit tuomet
Anonimas
5652
As nepriklausomas :))
varlyte
5652
true :)
rokas111
5652
Tiesa.Beveik visada taip yra.
povilasq
5653
buvo
|

