teisingas paveikslelis
Priklausomybė - silpnųjų savybė - Būti stipriu - padaryti kitus priklausomus nuo tavęs
Anonimas
5506
Anonimas
5511
eh? geriau stumdyk, nei vartok?
Anonimas
5512
kaskas nesamones ivare :D dejo kaskam slapimas i galva konkreciai :D
Anonimas
5513
jei priklausomybe yra silpnuju savybe, tai padaryt kitus priklausomus nuo saves nera stipru. Juk jie silpni! nemoku aiskiai isdestyt savo minciu, bet cia logikos nedaug
Anonimas
5513
nu jo pikokai tevai labai stiprus, ypac moraliskai, nes nuo ju gi daznai ne tik vaikai buna priklausomi bet ir zmonos - musa, niekur neisleidzia ir t.t.
Punceka
5513
#1 surask geresnių, šaunuoli.
OoS
5513
Kažkam sunkiai sekasi atsigaivaliot po šeštadienio vakaro
povilasq
5513
wtf? kas ble cia vyksta? is kur tokios nesamones patvirtintuose?
|

