Pripažink, - Juo tiki labiau nei bet kuriuo teisėju

2011.09.08 manamana
  • 341
13
sportas, kasis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
geriausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
as jo nemegstu,jau perdaug pasikeles pasidare. ir daug klaidu daro komentuodamas. geriausias shiuo metu Nalivaika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Jis giria lietuviu ringtinę be perstojimo.Ir tai parodo jo patrijoškuma,ir meile LIETUVAI! Beje niekas jo nemėgtu ir jo neklausytu jai jis stumtu ant LT ringtinės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
#9 dar pakalbesi gausi i burna viena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
6# Jam patinka krepšinis ir viskas aišku tada. Aš galėčiau irgi kalbėti ir kalbėti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
joa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
#3 , prisidesiu prie tavo nuomones :) .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
bet kaip jam nenusibosta tiek laiko kalbet krc kelias valandas varo be sustojimo . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
mane nervina jo pagyros lt team, kai lt prameta sako, super sudetingas metimas, o kai uzsienis prameta super sudetinga tada tyli, valanciuna kaip giria tai isvis uzpiso jau
naktigonex 5403    
#3, pritariu. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
istiesu vien jo balsa girdint jaukiau daros :))
Nuotraukos nėra
aDvanTage 5403    
Kur cia demo?
Grįžti į viršų