adaptas tas kuris darė sumuštinį... matos čiuvakas visiškai negalvoja apie tuos, kurie net duonos riekelę vieną valgytų, o pats gadina produktus... gaila man tokių ;o
Pripažink, - kad visada sumuštinius ruošei klaidingai
liolekbolek
4900
Anonimas
4900
Jau net nebejuokingi tokie video.
Anonimas
4900
ir ka cia tuo noreta parodyt? gero maisto svaistymas
Matilda
4900
asilas daugiau nera ka pridurti.
Anonimas
4901
sitas kurejas idiotas kazkoks. parasiau kad jis kopijuoja HowToBasic ir ji istryne komentara :D
Anonimas
4901
Eat it!!! I dare you, idouble dare you!!!
Anonimas
4901
Krw'ą, kad tave badas per subinę pratrauktų!
Anonimas
4901
#4 tai zinoma kad ne
Anonimas
4901
Idomu suvalgė poto ?:D
Anonimas
4901
teveliai perka maisto, o vaikezas svaisto pinigelius, tai bent didele burna maitint reikia :)
Anonimas
4901
kazkam nagus blyn gerai atidauzyt reikia ir est neduot pora dienu,zinos kitasyk,kaip tyciotis is maisto
coliuke_
4901
Kriauklėj sumuštinius daryt pats tas. :D :D
|

