Prisiminimai - gali žmogų pribaigt

2011.02.17 zvp
  • 668
29
prisiminimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5092    
#11 Sako geriausia iš visų demo,nors net nedemotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
tiesa, nezaiskit tai , nes risys vistiek uzsimezga, o po to buna skaudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
what is this darkness anyway?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
"Motyvuoja zaisti L2" +1 :D
o del demo tai manes nedemuotyvuoja labiau emotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Shit happens...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
cia smagiausia vieta kai yskaudini kita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#19 wtf? panos...? man atrode atvirksciai.....
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5604    
Cia jau ziauru..
Vendigo 5604    
haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
ir dazniausiai ble panos taip padaro ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#17 Antrinu Geniui - FOREVER ALONE ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#16 Įsikandai ir kartoji?
Beje, demotyvacija tikrai gera...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Nesupratau pabaigos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#6 jo stobalei senai losiau. pries 3d. reik vel ait
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
forever alone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Va, pagaliau tikrai stipri demotyvacija, pagaliau ne tik paveiksliukas geras, bet taip pat ir prierašas.
Jausmas tikrai žiaurus ir patirtas.
Mano nuomone, viena geriausių demotyvacijų iš visų esamų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#6 Ir wow.
XciclonX 5605    
Teisybė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Motyvuoja zaisti L2.
Influence 5605    
Kaitri saule...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Kaiiip aš jį suprantu. :s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
pz nesitikejau ziauru cia
le2te 5605    
nu bet kai ziauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
tai jau tikrai
Grįžti į viršų