Prisiminimai - gali žmogų pribaigt

2011.02.17 zvp
  • 668
29
prisiminimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
#11 Sako geriausia iš visų demo,nors net nedemotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
tiesa, nezaiskit tai , nes risys vistiek uzsimezga, o po to buna skaudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
what is this darkness anyway?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
"Motyvuoja zaisti L2" +1 :D
o del demo tai manes nedemuotyvuoja labiau emotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Shit happens...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
cia smagiausia vieta kai yskaudini kita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#19 wtf? panos...? man atrode atvirksciai.....
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5606    
Cia jau ziauru..
Vendigo 5606    
haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
ir dazniausiai ble panos taip padaro ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#17 Antrinu Geniui - FOREVER ALONE ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#16 Įsikandai ir kartoji?
Beje, demotyvacija tikrai gera...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Nesupratau pabaigos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#6 jo stobalei senai losiau. pries 3d. reik vel ait
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
forever alone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Va, pagaliau tikrai stipri demotyvacija, pagaliau ne tik paveiksliukas geras, bet taip pat ir prierašas.
Jausmas tikrai žiaurus ir patirtas.
Mano nuomone, viena geriausių demotyvacijų iš visų esamų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#6 Ir wow.
XciclonX 5607    
Teisybė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Motyvuoja zaisti L2.
Influence 5607    
Kaitri saule...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Kaiiip aš jį suprantu. :s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
pz nesitikejau ziauru cia
le2te 5608    
nu bet kai ziauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
tai jau tikrai
Grįžti į viršų