trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5332
Anonimas
5574
ai visai nieko
Anonimas
5859
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5882
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5931
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6014
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6018
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6025
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6031
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6035
:D geras :D
|

