Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų

2009.12.18 ego
  • 120
10
privalomas, matematika, egzaminas, egzas, student







Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
ai visai nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6018    
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
tai gal 50% o ne -50%?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
nesupratau komentaro...
giedriuxxx 6035    
:D geras :D
Grįžti į viršų