trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5329
Anonimas
5571
ai visai nieko
Anonimas
5856
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5879
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5928
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6011
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6015
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6021
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6028
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6032
:D geras :D
|

