trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5330
Anonimas
5572
ai visai nieko
Anonimas
5857
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5880
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5929
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6012
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6016
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6023
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6029
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6033
:D geras :D
|

