trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5328
Anonimas
5570
ai visai nieko
Anonimas
5855
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5878
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5927
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6010
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6014
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6021
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6027
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6031
:D geras :D
|

