trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5331
Anonimas
5573
ai visai nieko
Anonimas
5859
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5882
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5930
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6014
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6017
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6024
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6030
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6034
:D geras :D
|

