Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų

2009.12.18 ego
  • 120
10
privalomas, matematika, egzaminas, egzas, student







Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
ai visai nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6017    
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6024    
tai gal 50% o ne -50%?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
nesupratau komentaro...
giedriuxxx 6034    
:D geras :D
Grįžti į viršų