trololo :D Matematiką išlaikyt tikrai LABAI nesudėtinga.
Privalomas matematikos egzaminas - ir turime -50% nereikalingų stundetų
Anonimas
5331
Anonimas
5572
ai visai nieko
Anonimas
5858
#6 ne mokyklinis, o valstybinis
Anonimas
5881
nesamone su tais mokslais nebusius as mokytoja ir milijonai kitu jais nebusbet ji vos voen sbarbi tokia
Anonimas
5929
tai kad čia mokyklinis.. per studijų egzus suolų taip niekas neišstumdo :D
Anonimas
6013
Iš divejų neiginių pasidaro teiginys. Reiškias turėsim dar 50% daugiau studentų =D
VBexplorer
6017
tai gi atema dar 50% is visu turimu :D
Anonimas
6023
tai gal 50% o ne -50%?
Anonimas
6029
nesupratau komentaro...
giedriuxxx
6033
:D geras :D
|

