Problema - Kai turi per didelį pasirinkimą

2010.07.02 Maya
  • 89
12
problema,didelis, pasirinkimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
nereali nuotrauka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Ir vistiek jis apišiks mano mašiną...
Sadness 5818    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Koks dar sarkazmas? Šita demotyvacija ir yra apie gausias niujorkiečių apšikimo galimybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#7 uz sarkazma i snuki duodama kaikur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#5 tai ismincius jus ka zmones sarkazmo nesuprantat, viska uz tikra prijamat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Bet vis gi mes Lietuviai norim , kad su mumis gražiai elktusi , pažiūrėkim kaip mes šnekam , ką darom . Siaubas ... Čia tiek daug komentarų su neigiamom emocijom, kad tik ką blogo pasakyt .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Čia su potekste, gili mintis, o ne apšikimas. Na ir nemąstymas pas "imka". Graudu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Per dideli pasirinkima ka apsikti snd?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
paukstis leenks yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#1 nebesvaik.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Balandis uz mane geriau gyvena:/ nera teisybes...
Grįžti į viršų