nereali nuotrauka
Problema - Kai turi per didelį pasirinkimą
Anonimas
5410
Anonimas
5426
Ir vistiek jis apišiks mano mašiną...
Sadness
5819
geras sitas
Anonimas
5838
Koks dar sarkazmas? Šita demotyvacija ir yra apie gausias niujorkiečių apšikimo galimybes.
Anonimas
5838
#7 uz sarkazma i snuki duodama kaikur
Anonimas
5838
#5 tai ismincius jus ka zmones sarkazmo nesuprantat, viska uz tikra prijamat
Anonimas
5838
Bet vis gi mes Lietuviai norim , kad su mumis gražiai elktusi , pažiūrėkim kaip mes šnekam , ką darom . Siaubas ... Čia tiek daug komentarų su neigiamom emocijom, kad tik ką blogo pasakyt .
Anonimas
5838
Čia su potekste, gili mintis, o ne apšikimas. Na ir nemąstymas pas "imka". Graudu.
Anonimas
5838
Per dideli pasirinkima ka apsikti snd?
Anonimas
5838
paukstis leenks yra
Anonimas
5838
#1 nebesvaik.. :D
Anonimas
5839
Balandis uz mane geriau gyvena:/ nera teisybes...
|

