Profkė - Tinginių universitetas

2015.05.04 laurintas
  • 21
11
Profkė




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 4069    
Vieta kur surinkti visi iš visų klasių nuo galinių suolų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4070    
valytojo darbui reik aukstaji baigti, tai jus galesit eit valytojais dirbt kurie aukstaji einat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4071    
#5 gali, gali.. Daug kas studijuoja tam, kad studijuotų, o nesimokytų ir kažko siektų.
O vat profkiniai „tipo“ max uždirba 1k€/mėn ir čia pyzdąąąą... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4071    
Arba netingejo o tesiog negabus mokslam? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4071    
Va kur teisybe.tinginiu tame,kad istoja tie,kurie mokykloj tingejo.
starka 4071    
profki zjbs dalyks nereik stumt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4071    
na nemanau jog durniams profke, baiges ja gali n kartų geriau gyvent nei KTU studentas koks pažystu neviena kurie baigę univerus dabar fabrike už 300 eurų stovi tai va
Nuotraukos nėra
Anonimas 4071    
man rodos autoriaus neprieme i profke :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 4072    
Nenusišnekėkit, profke pats geriausias dalykas gyvenime !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4072    
Ne tinginių, o durnių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4072    
Tingi tie , kas dirba sedima darba .
Grįžti į viršų