tokia pat pelytee kaip ir mano :D
Radau - kaip panaudot savo diplomą
Anonimas
4012
Anonimas
4013
Tokia kaip mn pele
Anonimas
4024
Ble, tokiapat klavietūra ir aš turiu :D
Anonimas
4025
AlausPakelis taigi mokyklos nebaigęs, leiskime jam pasvajoti ką su tokių daigtu veiktų.
Anonimas
4025
jo, idiotai visada taip panaudoja savo diplomus
Anonimas
4025
neknisk proto, žinau, kaip atrodo diplomas ir kaip diplomo papkė.
|

