tokia pat pelytee kaip ir mano :D
Radau - kaip panaudot savo diplomą
Anonimas
4014
Anonimas
4015
Tokia kaip mn pele
Anonimas
4026
Ble, tokiapat klavietūra ir aš turiu :D
Anonimas
4027
AlausPakelis taigi mokyklos nebaigęs, leiskime jam pasvajoti ką su tokių daigtu veiktų.
Anonimas
4027
jo, idiotai visada taip panaudoja savo diplomus
Anonimas
4027
neknisk proto, žinau, kaip atrodo diplomas ir kaip diplomo papkė.
|

