tokia pat pelytee kaip ir mano :D
Radau - kaip panaudot savo diplomą
Anonimas
4015
Anonimas
4015
Tokia kaip mn pele
Anonimas
4027
Ble, tokiapat klavietūra ir aš turiu :D
Anonimas
4028
AlausPakelis taigi mokyklos nebaigęs, leiskime jam pasvajoti ką su tokių daigtu veiktų.
Anonimas
4028
jo, idiotai visada taip panaudoja savo diplomus
Anonimas
4028
neknisk proto, žinau, kaip atrodo diplomas ir kaip diplomo papkė.
|

