Rasizmas - Kitaip nepavadinsi

2010.02.08 karolukas357
  • 221
15
pepsi, coca, cola, rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy 5863    
#11 Simbolizuoja krauja :)
Nuotraukos nėra
killere 5878    
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter 5879    
D:
GuoDy 5884    
Vargšė Cola.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
ziauru xD
Turbosraige 5899    
Gut!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
jega xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
:D
Lijanelea911 5977    
oho :D
giedriuxxx 5979    
ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
Pepsizmas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
geras :)
Grįžti į viršų