Rasizmas - Kitaip nepavadinsi

2010.02.08 karolukas357
  • 221
15
pepsi, coca, cola, rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy 5864    
#11 Simbolizuoja krauja :)
Nuotraukos nėra
killere 5879    
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter 5880    
D:
GuoDy 5885    
Vargšė Cola.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
ziauru xD
Turbosraige 5900    
Gut!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5972    
jega xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5975    
:D
Lijanelea911 5978    
oho :D
giedriuxxx 5980    
ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
Pepsizmas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
geras :)
Grįžti į viršų